Firmamız

Firmamiz

     
< Anasayfa

Firmamız

Kameks, bu çalışmasıyla, ürünlerini dış pazarlarda satma imkânı bulamayan Türk girişimcilerine kaynak sağlamanın yanısıra, ülkemiz ihracatına da hatırı sayılır bir ivme kazandırmaktadır. Kamer Holding'in, ihracata yönelik stratejisi çerçevesinde kalite ve fiyat açısından dünya pazarlarında rekabetçi ürünler üretme anlayışı, Kameks'in başarısının anahtarı olmuştur. Kameks, bugün yaptığı çalışmalarla Konya Ticaret Odası verilerine göre ihracatta sürekli ilk 5'in arasında yer almaktadır. 2001 yılı ihracatı 1.750.000 $, 2002 yılı 2.750.000 $ olan Kameks, 2003 yılı ihracatını ise 5.000.000 $ olarak belirlemiştir. Holdingimize ait toplam üretimin ortalama % 40'ını ihraç etmek Kameks'in ana hedefidir.  

 
     
Kameks, Holding'in stratejik hedefleri doğrultusunda, bugünkü başarısını daha üst seviyelere taşıyarak, dünya pazarlarında söz sahibi olmayı amaçlamaktadır. Bu amacı gerçekleştirmek için de Kameks İç ve Dış Tic. A.Ş. Şirketimizin şubesini 20 Mayıs 2003 tarihinde İstanbul/Levent’te açmıştır.

Faaliyetleri :

a) Kameks İç ve Dış Ticaret A.Ş. aşağıdaki uluslararsı fuarlara katılmıştır.
 
1- Interbuild 2002 Cairo / EGYPT
2- Windex 2003 Odessa / UKRAINE 
3- SIMA Exhibition 2003 Damascus / SYRIA
4- Pakukraina 2003 Kiev / UKRAINE
5- Rosupack 2003 Moscow / RUSSIA
6- Eylül 2003 Polonyada düzenlenecek olan Taropak fuarına katılacaktır.
7- Kasım 2003 te moskovada düzenlenecek olan Intercharm 2003 fuarına katılacaktır.

b) Kameks İç ve Dış Ticaret A.Ş.'nin  yapmış olduğu iş GEZİLERİ:
    Almanya, Belçika, Mısır, Ürdün, Bulgaristan, Çin, Cezayir, Tunus, İran, Irak, Suriye, Yemen ve Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Rusya, Ukrayna..

c) Kameks İç ve Dış Ticaret A.Ş.'nin İHRACAT yaptığı ülkeler :
     
     AVRUPA : Almanya, İspanya, Romanya, Fransa, Belçika, Yunanistan, Bulgaristan, İtalya, Ukrayna, Moldova.
     AFRİKA : Güney Afrika Cumhuriyeti, Fas, Tunus, Cezayir, Mısır, Yemen.
     ASYA : Suriye, Ürdün, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri.. 

ŞİRKET POLİTİKAMIZ;

 

Kamer Holding'in, titiz araştırmalar sonucu gelişmekte olan sektörlere yaptığı yatırımlardan elde ettiği ürünler, iç ve dış piyasalarda Kameks A.Ş. tarafından pazarlanmaktadır. Avrupa'dan Afrika'ya, Ortadoğu'dan Orta Asya'ya kadar geniş bir coğrafyada bağlantıları bulunan deneyimli ve dinamik Kameks Dış Ticaret ekibi, kardeş şirketlerin yanısıra, KOBİ'ler başta olmak üzere yurt içindeki nitelikli ürünleriyle tanınan firmalara da dış pazarlar bulma konusunda ciddi destek vermektedir.